Kauzy Hlubučka nesmí poškodit naše Lysolaje

Kauzy Hlubučka nesmí poškodit naše Lysolaje

Pravděpodobně všichni obyvatelé Lysolají zaznamenali v médiích články o zadržení Petra Hlubučka, starosty naší městské části a náměstka pražského primátora. Ani my nemáme jiné informace, než které se píší v tisku.

Nesmíme však dělat předčasné závěry, nesmíme nikoho soudit. Musíme všichni vyčkat, jak dopadne vyšetřování,“ říká místopředseda spolku Spolu pro Lysolaje Martin Sitár.

Nicméně život v Lysolajích běží dál. Nesmíme dopustit, aby někdo očerňoval naši krásnou městskou část. Musíme držet při sobě. Pomáhat si a táhnout za jeden provaz. V zájmu nás všech je rozvoj městské části a aby se nám žilo v Lysolajích hezky.

I proto jsme se v minulém roce rozhodli, že podáme kandidátku do letošních komunálních voleb, které se konají v září. Kandidátka SPOLU pro Lysolaje se skládá z členů a příznivců ODS, TOP 09 a KDU-ČSL. Na rovinu říkáme, že pokud by měl někdo zájem se k nám přidat, stále tak může učinit.

Spolek Spolu pro Lysolaje jsme založili pro všechny občany Lysolají, kteří se chtějí aktivně podílet na zvelebování obce. Pokud Vám není život v Lysolajích lhostejný, přidejte se k nám a pojďme společně řešit trable, které nás trápí,“ dodává Martin Sitár.

Kontaktní údaje:


Telefon: 734 222 228
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

úvodní foto: https://www.facebook.com/petr.hlubucek.9