Záleží Vám na Lysolajích? Staňte se zastupitelem

Záleží Vám na Lysolajích? Staňte se zastupitelem

Ve dnech 23. a 24. září 2022 mají proběhnout do zastupitelstva MČ Praha – Lysolaje. Jednou za čtyři roky máme jedinečnou možnost rozhodnout, kdo povede naší městskou část.

Děkujeme Vám za Vaše podněty na starostu, nyní hledáme zejména nezávislé kandidáty na zastupitele městské části Praha - Lysolaje. V současnosti má zastupitelstvo celkem 9 členů. Protože v roce 2018 kandidovala pouze jedna strana, všichni zastupitelé jsou z jedné strany. V Lysolajích neexistuje politická konkurence, ani opozice. Pojďme to společně změnit.

Být zastupitelem je společensky-prestižní role. Máte možnost ovlivňovat rozvoj obce, ve které žijete. Jako každá práce, i tato je finančně odměněna.

Záleží Vám na Lysolajích? Pokud ano, Lysolaje potřebují právě Vás. Hledáme nezávislé kandidáty z celého politického spektra. Nezáleží na tom jakou volíte politickou stranu, či raději nevolíte nikoho. My Chceme stejně jako Vy, lepší Lysolaje! Odstranit nerovnosti v monopolním postavení jedné strany. Chceme změnu, záleží nám Lysolajích – Vy jste Lysolaje. Kontaktujte nás.

Spolek Spolu pro Lysolaje
Tel.: 734 222 228
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.